10 hodnocení

Práskací kuličky - Jahoda 100 ks

Kdepak, takovou slovní hříčku si nenecháme proklouznout mezi prsty. Tato jahoda je zkrátka lahoda! Práskací kapsle do cigaret se sladkou příchutí potěší každého, kdo touží po klasické a zároveň nevtíravé vůni jahod ze zahrádky.

Příchuť prostupuje při kouření ústy, je plná a nečekaně intenzivní. Jahodu doporučujeme vyzkoušet jak ženám, tak mužům. V kombinaci s kvalitním tabákem se totiž jedná o velmi netradiční chuťový zážitek.

 

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky

 

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení
Předobjednávka
Značka: Mr.Blast
89 Kč / balení 74 Kč bez DPH
Ochucené práskací kuličky Mr.Blast - Jahoda
Množstevní sleva
Konkurenční výhody

Mr.Blast - ochucené práskací kuličky

Dali byste si zrovna teď cigaretu? Tak si představte, že by její kouření doprovázela intenzivní chuť šťavnatého ovoce nebo osvěžující máty. Vždyť to není tak dávno, co si člověk mohl dát „mentolku“. Naštěstí pro vás máme nečekaně levné, ale přesto dokonale funkční řešení.

Práskací kuličky Mr.Blast jsou novinkou, která vrací cigaretám lákavé příchutě. S každým zapálením máte na výběr ze známých i méně známých chutí. Produkt je 100% veganský a obsahuje pouze přírodní oleje.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru HEETS / CIGARETY / SLIM CIGARETY, prásknete a pak už si jen užíváte ochucenou cigaretu. Vychutnejte si mátu, hrozno, exotické ovoce a další chutě od prvního do posledního potáhnutí.

Podívejte se na krátkou ukázku toho, jak kuličku snadno vložíte do filtru cigarety / HEETS pomocí aplikátoru.

*pořiďte si APLIKÁTOR za výhodných 49 Kč*Tři způsoby jak vkládat kuličku:

Zpět do obchodu