61 hodnocení

Práskací kuličky - Mix chutí 50 ks

Ochucení cigaret pokaždé jinak! V této směsi kuliček do cigaret najdete pestré množství příchutí, které se jen tak neomrzí. Co na vás v mixu chutí čeká? 

Svěžest v kombinaci se sladkým ovocem (broskev s mátou, pomeranč s mátou, borůvka s mátou), výběr z příchutí těch nejoblíbenějších sladkých nápojů (Cola, Sprite, Fanta), jedinečné ovocné zážitky (mléčný banán, grapefruit, jablko, svěží jahoda, hroznové víno, meloun, citron, liči) a další unikátní chutě z naší nabídky (zelený čaj, víno, mrazivá máta, máta peprná). Naprosto dokonalá záležitost, pokud chcete s každou krabičkou zažít lavinu chutí. A pozor, většina příchutí z tohoto mixu nekoupíte jednotlivě.

 

Balení obsahuje:

  • 50 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky 

 

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Mr.Blast
69 Kč / balení 57 Kč bez DPH
Akce 5+1 zdarma

Vložte 6 balení práskacích kuliček z kategorie "OVOCNÉSVĚŽÍ nebo PRÉMIOVÉ PŘÍCHUTĚ" a právě 6. balení máte ZCELA ZDARMA. Příchutě lze jakkoliv kombinovat, nebo vybrat pouze jednu příchuť. Výběr je jen na Vás.

Ochucené práskací kuličky Mr.Blast - Mix
5 + 1
Konkurenční výhody

Mr.Blast - ochucené práskací kuličky

Dali byste si zrovna teď cigaretu? Tak si představte, že by její kouření doprovázela intenzivní chuť šťavnatého ovoce nebo osvěžující máty. Vždyť to není tak dávno, co si člověk mohl dát „mentolku“. Naštěstí pro vás máme nečekaně levné, ale přesto dokonale funkční řešení.

Práskací kuličky Mr.Blast jsou novinkou, která vrací cigaretám lákavé příchutě. S každým zapálením máte na výběr ze známých i méně známých chutí. Produkt je 100% veganský a obsahuje pouze přírodní oleje.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru HEETS / CIGARETY / SLIM CIGARETY, prásknete a pak už si jen užíváte ochucenou cigaretu. Vychutnejte si mátu, hrozno, exotické ovoce a další chutě od prvního do posledního potáhnutí.

Podívejte se na krátkou ukázku toho, jak kuličku snadno vložíte do filtru cigarety / HEETS pomocí aplikátoru.

*pořiďte si APLIKÁTOR za výhodných 49 Kč*Tři způsoby jak vkládat kuličku:

Zpět do obchodu