Co je to Mr.Blast?

UKÁZKA_a-aplikator_

 

Práskací kuličky Mr.Blast jsou ochucené kapsle, které jednoduše vložíte do filtru cigarety. Při kouření získáte výbornou a intenzivní příchuť podle výběru kuličky. V nabídce máme ovocné i exkluzivní příchutě. Pochopitelně nechybí ani populární máta. A jak tedy na samotné ochucení cigarety? Je to hračka.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru CIGARETY / HEETS / SLIM CIGARETY, prásknete a užijete si svou oblíbenou chuť. Ta trvá od začátku až do konce kouření. Produkt je 100% VEGANSKÝ, obsahuje pouze nezávadné a povolené složky na přírodní bázi.

Příchutě v nabídce jsou zcela nové, ale nezapomněli jsme ani na ty, které kuřáci milují, ale jsou staženy z prodeje kvůli směrnici EU. Věříme, že i vy si najdete příchuť přesně pro sebe. A co postupně ochutnat všechny? Kuličky jsou vyrobeny v EU, jsou zcela nezávadné a v souladu se všemi evropskými nařízeními pro prodej těchto výrobků na evropském trhu.

 

Postup vložení kuličky do filtru:

1.   Tyčinkou vytvoříte dírku ve filtru

2.   Vložíte kuličku

3.   Zatlačíte opačným koncem tyčinky

4.   HOTOVO! Prásknete a máte ochucenou cigaretu

 

UKÁZKA-JAK-NA-TO_S-CIGARETOU

Složení kapslí: glycerid, l-menthol, karagenan, glycerol, acid blue 9.
 
Bezpečnostní list: Zákaz používání bezpečnostního listu k jakému koliv soukromému, či podnikatelnskému záměru bez souhlasu majitele, tj. Mr.Blast s.r.o. 
 
Zpět do obchodu