Co je to Mr.Blast?

UKÁZKA_a-aplikator_

 

Práskací kuličky Mr.Blast jsou ochucené kapsle, které jednoduše vložíte do filtru cigarety. Při kouření získáte výbornou a intenzivní příchuť podle výběru kuličky. V nabídce máme ovocné i exkluzivní příchutě. Pochopitelně nechybí ani populární máta. A jak tedy na samotné ochucení cigarety? Je to hračka.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru CIGARETY / HEETS / SLIM CIGARETY, prásknete a užijete si svou oblíbenou chuť. Ta trvá od začátku až do konce kouření. Produkt je 100% VEGANSKÝ, obsahuje pouze nezávadné a povolené složky na přírodní bázi.

Příchutě v nabídce jsou zcela nové, ale nezapomněli jsme ani na ty, které kuřáci milují, ale jsou staženy z prodeje kvůli směrnici EU. Věříme, že i vy si najdete příchuť přesně pro sebe. A co postupně ochutnat všechny? Kuličky jsou vyrobeny v EU, jsou zcela nezávadné a v souladu se všemi evropskými nařízeními pro prodej těchto výrobků na evropském trhu.

 

Postup vložení kuličky do filtru:

1.   Tyčinkou vytvoříte dírku ve filtru

2.   Vložíte kuličku

3.   Zatlačíte opačným koncem tyčinky

4.   HOTOVO! Prásknete a máte ochucenou cigaretu

 

UKÁZKA-JAK-NA-TO_S-CIGARETOU

Složení kapslí: glycerid, l-menthol, karagenan, glycerol, acid blue 9.
 
Bezpečnostní list: Zákaz používání bezpečnostního listu k jakému koliv soukromému, či podnikatelnskému záměru bez souhlasu majitele, tj. Mr.Blast s.r.o. 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení