21 hodnocení

Práskací kuličky - Jablko 100 ks

Adam a Eva byli za porušení zákazu a ochutnání jablka vyhnáni z ráje. Vás jablko v podobě práskacích kuliček do cigaret naopak do ráje dokáže dostat. Po prásknutí kapsle ve filtru na vás čeká víc než zajímavá a opravdu věrná chuť čerstvého jablíčka.

Kombinace svěžesti, jemné kyselosti a sladkosti se skvěle doplňuje s tabákem po celou dobu kouření. Cigareta ochucená kuličkou nabízí plnost a zážitek, který si s radostí zopakujete. Jablko je zkrátka sázka na jistotu.

 

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky

 

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.


Už jste vyzkoušeli AromaClick Svěží jablko?

Více o této patentované novince v ochucování kouření naleznete ZDE.

 

- Ochutí až 840 cigaret/Heets/slim/a jiné

- Jednoduché a rychlé ochucení

- Tři unikátní příchutě

AromaClick Svezi jablko Baleni MrBlast

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Mr.Blast
89 Kč / balení 74 Kč bez DPH
Akce 5+1 zdarma

Vložte 6 balení práskacích kuliček z kategorie "OVOCNÉSVĚŽÍ nebo PRÉMIOVÉ PŘÍCHUTĚ" a právě 6. balení máte ZCELA ZDARMA. Příchutě lze jakkoliv kombinovat, nebo vybrat pouze jednu příchuť. Výběr je jen na Vás.

Ochucené práskací kuličky Mr.Blast - Jablko
5 + 1
Konkurenční výhody

Mr.Blast - ochucené práskací kuličky

Dali byste si zrovna teď cigaretu? Tak si představte, že by její kouření doprovázela intenzivní chuť šťavnatého ovoce nebo osvěžující máty. Vždyť to není tak dávno, co si člověk mohl dát „mentolku“. Naštěstí pro vás máme nečekaně levné, ale přesto dokonale funkční řešení.

Práskací kuličky Mr.Blast jsou novinkou, která vrací cigaretám lákavé příchutě. S každým zapálením máte na výběr ze známých i méně známých chutí. Produkt je 100% veganský a obsahuje pouze přírodní oleje.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru HEETS / CIGARETY / SLIM CIGARETY, prásknete a pak už si jen užíváte ochucenou cigaretu. Vychutnejte si mátu, hrozno, exotické ovoce a další chutě od prvního do posledního potáhnutí.

Podívejte se na krátkou ukázku toho, jak kuličku snadno vložíte do filtru cigarety / HEETS pomocí aplikátoru.

*pořiďte si APLIKÁTOR za výhodných 49 Kč*Tři způsoby jak vkládat kuličku:

Zpět do obchodu