11 hodnocení

Práskací kuličky - Liči 100 ks

Práskací kapsle do cigaret se sladkou příchutí liči umí překvapit. Věrné aroma tohoto ovoce z Asie vás bude příjemně provázet po celou dobu kouření. Vedle sladkých tónů máte možnost objevit i mírně květinový a svěží charakter liči. 

Příchuť v ústech vyvolává přesvědčivý pocit hustoty. Liči doporučujeme vyzkoušet i těm, kteří pro ochucení cigaret zpravidla volí méně intenzivní kapsle. Uvidíte, že tohoto experimentu s exotickou příchutí nebudete litovat.

 

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky

 

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.

Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Mr.Blast
89 Kč / balení 74 Kč bez DPH
Ochucené práskací kuličky Mr.Blast - Liči
Množstevní sleva
Konkurenční výhody

Mr.Blast - ochucené práskací kuličky

Dali byste si zrovna teď cigaretu? Tak si představte, že by její kouření doprovázela intenzivní chuť šťavnatého ovoce nebo osvěžující máty. Vždyť to není tak dávno, co si člověk mohl dát „mentolku“. Naštěstí pro vás máme nečekaně levné, ale přesto dokonale funkční řešení.

Práskací kuličky Mr.Blast jsou novinkou, která vrací cigaretám lákavé příchutě. S každým zapálením máte na výběr ze známých i méně známých chutí. Produkt je 100% veganský a obsahuje pouze přírodní oleje.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru HEETS / CIGARETY / SLIM CIGARETY, prásknete a pak už si jen užíváte ochucenou cigaretu. Vychutnejte si mátu, hrozno, exotické ovoce a další chutě od prvního do posledního potáhnutí.

Podívejte se na krátkou ukázku toho, jak kuličku snadno vložíte do filtru cigarety / HEETS pomocí aplikátoru.

*pořiďte si APLIKÁTOR za výhodných 49 Kč*

Tři způsoby jak vkládat kuličku:

 
Zpět do obchodu