11 hodnocení

Práskací kuličky - Exotické ovoce 50 ks

Kuličky do cigaret, které jsou díky své vyvážené a nevtíravé chuti velmi vhodné i pro úplné nováčky ve světě ochucování. Mix exotického ovoce v těchto práskacích kapslích dodává cigaretám sladké aroma s dostatečnou intenzitou, která ale nepřebíjí samotný tabák. 

I zkušení „práskači“ si však naplno užijí jedinečnou směs příchutí a pocit plnosti. Nechte se hýčkat kombinací ananasu, citrusů a kiwi.

 

Balení obsahuje:

  • 50 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky

 

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 83
Značka: Mr. Blast
69 Kč –14 % 59 Kč / balení 49 Kč bez DPH
Kategorie: OVOCNÉ PŘÍCHUTĚ
exotickeovoce1
Akce
69 Kč –14 %

banner_logo

Dali byste si zrovna teď cigaretu? Tak si představte, že by její kouření doprovázela intenzivní chuť šťavnatého ovoce nebo osvěžující máty. Vždyť to není tak dávno, co si člověk mohl dát „mentolku“. Naštěstí pro vás máme nečekaně levné, ale přesto dokonale funkční řešení.

Práskací kuličky Mr.Blast jsou novinkou, která vrací cigaretám lákavé příchutě. S každým zapálením máte na výběr ze známých i méně známých chutí. Produkt je 100% veganský a obsahuje pouze přírodní oleje.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru HEETS / CIGARETY / SLIM CIGARETY, prásknete a pak už si jen užíváte ochucenou cigaretu. Vychutnejte si mátu, hrozno, exotické ovoce a další chutě od prvního do posledního potáhnutí.

Podívejte se na krátkou ukázku toho, jak kuličku snadno vložíte do filtru cigarety / HEETS pomocí aplikátoru --------------->

*pořiďte si APLIKÁTOR za výhodných 49 Kč*

Exotický-Tropical_bannerr