7 hodnocení

Práskací kuličky - Citron 100 ks

Osvěžující záplava citronové chutě a vůně. Tyto práskací kuličky do cigaret si vás získají příjemnou intenzitou a plností. Citronová příchuť se vyznačuje typicky exotickým a povznášejícím nádechem, to vše bez přílišné trpkosti opravdového citronu. 

Pokud si rádi zapálíte po jídle, tak oceníte velmi dobrou souhru tohoto ochucení cigaret s dalšími chuťovými prožitky. Citron zkrátka patří k předním ochucovadlům. Tyto kapsle ozvláštní zážitek z každého natáhnutí kouře.

 

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky

 

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 51
Značka: Mr. Blast
95 Kč –11 % 85 Kč / balení 70 Kč bez DPH
Kategorie: OVOCNÉ PŘÍCHUTĚ
citron1
Akce
95 Kč –11 %

banner_logo

Dali byste si zrovna teď cigaretu? Tak si představte, že by její kouření doprovázela intenzivní chuť šťavnatého ovoce nebo osvěžující máty. Vždyť to není tak dávno, co si člověk mohl dát „mentolku“. Naštěstí pro vás máme nečekaně levné, ale přesto dokonale funkční řešení.

Práskací kuličky Mr.Blast jsou novinkou, která vrací cigaretám lákavé příchutě. S každým zapálením máte na výběr ze známých i méně známých chutí. Produkt je 100% veganský a obsahuje pouze přírodní oleje.

Pomocí přiložené tyčinky vložíte kuličku do filtru HEETS / CIGARETY / SLIM CIGARETY, prásknete a pak už si jen užíváte ochucenou cigaretu. Vychutnejte si mátu, hrozno, exotické ovoce a další chutě od prvního do posledního potáhnutí.

Podívejte se na krátkou ukázku toho, jak kuličku snadno vložíte do filtru cigarety / HEETS pomocí aplikátoru --------------->

*pořiďte si APLIKÁTOR za výhodných 49 Kč*

Citron_banner_2